УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Альфа-Банк подав через суд відібрав у компанії «Ренесанс» нерухомість

31 жовтня 2014

Київський суд прийняв рішення віддати Альфа-Банку України приміщення загальною площею приблизно 7500 квадратних метрів. Позов був поданий на підставі того, що компанія не виплатила банку кредит. Заборгованість перевищила 36 мільонів доларів, і Альфа-Банк звернувся до фірми «Ренесанс» з вимогою погасити кредит. Компанія «Ренесанс» знехтувала цією вимогою фіну станови, банк подав позов про стягування боргів.

Захист відповідача будується на тому, що кредит був взятий не у Альфа-Банку, а у Банку Кіпру та повідомлення про зміну кредиторів до «Ренесанс» не надходило. Суд цi заяви до уваги не прийняв та виніс рішення на користь Альфа-Банку. Крім цього суд прийняв сторону банку ще з чотирьох спірних об'єктiв нерухомості.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑