УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Жителі столиці стали більше купувати нерухомість

29 жовтня 2014

У вересні поточного року обсяг інвестицій населення в нерухомість збільшився на 20% порівняно з таким само періодом 2013 року.

Продажі нерухомості вартістю до 40 тисяч у.о. виросли більш ніж в п’ять разів, в ціновому діапазоні від 40 до 80 тисяч у.о. - в два рази. В процентному відношенні від загальної кількості договорів це 5% і 45% відповідно.

В 1,8 рази зріс продаж нерухомості з ціною від 80 до 100 тисяч у.о. – від загальної кількості це 15% оформлених договорів. Кількість продажів об’єктів за ціною 100-150 тисяч lоларів склало 21%.
9% угод укладено з нерухомості вартістю від 1,9 до 2,5 млн. у.о. Ще 5% об’ємів продажу припадає на квартири від 2,5 до 3,8 млн. у.о. У цих сегментах особливою популярністю користувалися квартири, розташовані в сучасних районах і з доброякісним ремонтом.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑