УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Земельну власність повернуто одеській громаді

28 жовтня 2014

В Одесі, відповідно судової постанові, було розглянуто вимогу прокуратури Київського району міста та у власність міської громади повернуто земельну ділянку центру «Вогник», що розташовано на території курорту. Ця земельна ділянка перебувала у незаконній власності – таке рішення уклав суд.

Зараз земельна ділянка площею понад 700 квадратних метрів і ціною більше 455 тисяч гривень, що знаходиться на території культурно-оздоровчого центру сімейного відпочинку «Вогник», конфіскована з протизаконною власності та повернута міській громаді. Державний акт на право володіння земельною ділянкою не є чинним.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.


↑Новини↑