УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Ціни на «вторинку» в столиці – порівнюємо з початком року та роком минулим

27 жовтня 2014

Якщо порівняти зростання вартості квартир в серпні 2014 року з тим же періодом 2013-го, то побачимо, що він склав без малого 48% у гривні, в той же час в доларах ціни знизилися на 12,1%. Провівши паралелі нинішніх цін з цінами січня цього року видно, що вони піднялися на 53,1% у гривні, а в доларах зменшилися на 8,9%.

Аналітики вважають, що продавати вторинне житло в серпні стали на 1% менше, ніж у липні, але в цілому з початку року зростання продажів склало 15,1%, а це 19 298 тисяч квартир. Із загального числа кількість житла що вперше виставлено на продаж склала 13% від загальної кількості пропозицій.

В середньому ціна на вторинне житло в середині літа цього року знизилася практично на 1,5% порівняно з початком. Але якщо порівнювати з тим же періодом минулого року видно, що ціни «впали» на 33%, а в іноземній валюті на 10,6%.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.


↑Новини↑