УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Недорогі столичні квартири стали ще дешевше

24 жовтня 2014

У Києві ціни на житло вартістю до 40 000 доларів стали ще нижче. Це призвело до того, що в два рази зросла кількість угод купівлі-продажу на квартири в цьому сегменті. За останні півроку значно ширше став і вибір квартир за такою ціною.

Не тільки переселенці з Південного Сходу і Криму активно купують бюджетне житло. Багато жителів столиці, забравши з банків свої заощадження, вирішили, що придбати квартиру буде більш вигідним капіталовкладенням, ніж зберігання грошей у вітчизняних банках. Експерти вважають, що до кінця осені ситуація на ринку бюджетної нерухомості не зміниться.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑