УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Вартість оренди торгових приміщень в Києві виросте

23 жовтня 2014

Незважаючи на те, що орендодавці йдуть на деякі знижки, великих поступок від них очікувати не варто – так вважають експерти ринку нерухомості. Так чи інакше, вартість оренди поступово підвищиться через постійне зростання долара і зупинки багатьох будівельних майданчиків. У Києві вже відклали до кінця наступного року відкриття двох великих торгових центрів.

Орендарі почнуть шукати можливість заощадити, і це може привести до того, що багатьом доведеться переїхати з елітних районів у дешевші.

Фахівці вважають, що на цьому тлі розвиток отримають так звані ритейл-парки. Ці проекти будуються з найбільш недорогих конструкцій по максимально дешевих технологіях, що дозволяє здавати в них приміщення за досить низькою ціною.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑