УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Ціни на оренду комерційної нерухомості будуть прив'язані до гривні

20 жовтня 2014

В Україні впав попит і ціни на склади, офіси, торгові площі. Справи зі здачею комерційної нерухомості в оренду теж йдуть не кращим чином.

У столичних торгових центрах пустує більш 3% площ, що в два рази більше, ніж минулого року. Близько 25% офісних приміщень так само вільні. Навіть в центрах, де раніше неможливо було орендувати площі, зараз є вільні місця.

Зараз ті, хто здає приміщення в оренду, відмовилися від цін в доларовому еквіваленті і прив'язують їх до гривні. Це сталося у зв'язку з тим, що Міністерство економічного розвитку зажадало всі договори оренди комерційної нерухомості укладати без взаємозв'язку з курсом інвалюти.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.


↑Новини↑