УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

На ринках нерухомості України очікуються зміни

17 жовтня 2014

В найближчому майбутньому інтерес до недорогих квартир в новобудовах не впаде – так прогнозують експерти. І хоча квартиру в 10 000 - 12 000 гривень за «квадрат» недорогою назвати складно, вибору у покупців поки що немає. Але все ж придбання нерухомості - завжди вигідне капіталовкладення. Ціни і попит на оренду квартир залишаються на високому рівні, що не виключає підвищення цін ще на 10%.

Ринок вторинного житла також чекають перетворення. В найближчому майбутньому буде полегшений процес ведення оцінки на житло. Це, в свою чергу, повинно зменшити тарифи на послуги оцінювачів, імовірно в два рази. В результаті ціни на «вторинку» стануть більш справедливими.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑