УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Прогнози ринків нерухомості України на друге півріччя 2014 року

14 жовтня 2014

За перше півріччя поточного року кількість продажів житла в Україні зменшилася наполовину в бізнес - класі і в три рази в класі преміум, але й не можна сказати, що продажів зараз немає зовсім. Квартири економ – класу, як і раніше, - лідери на ринку. Обсяг продажів таких об'єктів не тільки не зменшився, але навіть збільшився в період падіння курсу валют.

Як і раніше, найпопулярнішим ринком нерухомості залишиться столичний. Це обумовлено тим, що в кризові моменти в Київ приїжджають багато потенційні клієнти з інших регіонів. Очікується підвищення попиту на житло в населених пунктах, розташованих поблизу великих міст, тому що ціна на землю та будівельні роботи там нижче, ніж у великих містах.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑