УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Пішохідна зона у Львові буде розширюватися

28 березня 2014

На громадських слуханнях у Львівській міськраді обговорювалася пропозиція про розширення пішохідної зони на площі Міцкевича за рахунок зменшення в два рази кількості паркувальних місць, а також деякі зміни пішохідної зони в центрі мегаполісу.

Експерти розповідають, що теперішню пішохідну зону очікує значна реструктуризація - міська влада хоче повністю ліквідувати нинішню парковку на Кафедральній площі та приєднати площу Міцкевича до загальної пішохідній зоні шляхом додавання до неї території за пам'ятником Міцкевичу. Таке рішення дозволить включити одну з найкрасивіших площ міста в зону пішохідного та велосипедного руху, в той час як зараз на площі практично відсутні пішоходи та велосипедисти, адже зараз площа Міцкевича в основному виконує паркувальну функцію.

Усі ці роботи будуть проводитися в рамках доопрацювань Схеми руху транспорту і пішоходів, які були проводяться за завданням виконкому Львівської міськради.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑