УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Покупці почали давати завдатки за кримську нерухомість

26 березня 2014

Експерти відзначають значне зростання інтересу до кримської нерухомості, причому покупців не зупиняє навіть відключення кримських нотаріусів від державних реєстрів. Більшість покупців обмежуються договором завдатку і вказують у ньому строк оформлення угоди через три-чотири місяці, сподіваючись на те, що за цей час буде винайдено рішення проблем з неможливістю нотаріального оформлення угоди та з роботою банків.

Однак є й ті, хто користується можливістю оформлення угоди на «материку» за умови, що покупець прописаний за межами Криму. Нотаріус може оформити угоду з кримською нерухомістю за місцем реєстрації покупця, це допускається законодавством України. Хоча це досить ризикований захід, адже такі угоди можуть бути визнані недійсними як вчинені не по російським законам, і тоді покупці можуть втратити і нерухомість, і сплачені за неї  гроші.

Джерело статті: kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові.

↑Новини↑