УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Як підписання асоціації з ЄС вплине на український ринок нерухомості

24 березня 2014

Експерти вважають, що очікувати миттєвих змін після підписання політичної частини асоціації не варто, однак у ринку з'являється перспектива приходу в недалекому майбутньому європейських інвесторів, що дасть позитивний імпульс будівельної галузі та економіці в цілому.

Аналітики вважають, що підписання асоціації з ЄС не спричинить будь-яких значних негативних наслідків. Хоча в ряді сегментів можливі тимчасові труднощі, якщо судити з досвіду Прибалтики, де ринок оренди спочатку обвалився. Однак ситуація там досить швидко стабілізувалася і демонструє позитивну динаміку.

А ось виробники неякісних будматеріалів постраждають і змушені будуть згорнути свій бізнес через втрату конкурентоспроможності. Також можуть згорнути свою діяльність і дрібні компанії, яким буде складно змагатися з великими європейськими виробниками.

На ринок вторинного житла підписання асоціації вплине в значно меншому ступені, оскільки там формування ціни не залежить від вартості будматеріалів.

Редакція Kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові. Для замовлення квартир, телефонуйте за телефонами: +38 032 290 17 58 або +38 067 313 68 68.

↑Новини↑