УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Спрощено порядок надання документів при реєстрації нерухомості

17 лютого 2014

З середини лютого поточного року набула чинності довгоочікувана постанова Кабінету Міністрів України № 6868, згідно з якою буде значно урізаний перелік документів, що надаються громадянами при реєстрації житла, що відноситься до категорії новобуду.

Раніше людині, що виступає в якості інвестора житла, необхідно було попередньо надати пакет документів на весь будинок, що зводиться , і тільки після цього можна було приступати до вирішення питань, пов'язаних з придбанням конкретної квартири.

Тепер обов'язок по наданню у відповідні державні реєстраційні органи основного пакету документів накладається безпосередньо на забудовника, а громадянин, який планує придбати в приватну власність квартиру або окреме приміщення, буде брати участь у процесі врегулювання прав на власність, тільки на заявлену конкретну нерухомість.

Більш докладно з положеннями нового документа всі зацікавлені особи можуть ознайомитися на веб-сторінках Урядового порталу.

Джерело статті: kakdoma.com.ua - подобова оренда квартир у Львові.

↑Новини↑