УкраїнськаУкраїнськаРусскийРусскийEnglishEnglishPolishPolish
Меню

Термін перебування

дата прибуття

дата відбуття

Увага! Ціни можуть змінюватися в залежності від обраних дат.
У нас діє гнучка система знижок!
*ціна вказана за перебування
скинути фільтр

Ціна

грн USD EUR

від

до

Кімнат та місць

кімнат від

місць від

Фільтр

Wi-Fi

балкон

джакузі

кондиціонер

паркінг

пральна машина

Для зручності гостей, кожна квартира забезпечена

Wi-Fi, цілодобовим постачанням холодної та гарячої води, телевізором з кабельним чи сателітарним телебаченням, DVD програвачем, газовою або електричною плитою, чаєм, милом, шампунем, мікрохвильовою піччю, необхідним посудом, праскою, рушниками, феном, холодильником, чайником, постілю.

Forum Bank Verified by Visa & MasterCard Secure Code

Ринок житлової нерухомості Києва - ситуація в січні

15 лютого 2014

Протягом першого місяця 2014 року на ринку житлової нерухомості столиці України було продано 1414 квартир. Інформація була надана фахівцями прес-служби агентства продажу нерухомості SV Realty.

 Велика частина укладених угод припала на найбільш затребуваний первинний ринок. 892 квартири були продані в будинках, які ще не здані в експлуатацію, ще 522 угоди були проведені у вторинному сегменті. Максимальний попит припав на двокімнатні квартири, вони склали 47 % всіх угод.

Найбільшим попитом користувалися бюджетні квартири загальною вартістю нижче 100 тисяч доларів, на них довелося 58% всіх продажів. 23% угод було проведено для об'єктів з вартістю від 100 до 200 тисяч доларів, а 19 % угод були проведені в преміум-сегменті від 200 тисяч доларів і вище.

Найбільш дешеве житло, як і колись , продають у найбільш віддаленому Деснянському районі Києва, а найбільш дороге - у Печерському.

 Нагадаємо, що в грудні 2013 року, статистика продажів була більш оптимістичною. У цей період всього продали 818 квартир у вторинному сегменті і 1222 квартири в первинному.

Джерело: оренда квартир подобово.

↑Новини↑